Co odróżnia nas od konkurencji?

Na rynku mamy wiele drapaków, jednak ich największą wadą jest ich niska jakość lub wysoka cena. Jako właściciele dwóch dużych kotów (6 i 9 kg) przetestowaliśmy już masę produktów w różnych zakresach cenowych i za każdym razem nasze zwierzaki szybko rozpracowywały zakupione towary.

Często od hodowców i przyjaciół słyszeliśmy opinie, że drapaki nie są robione przez ludzi mających koty, tylko przez tych którzy na nich zarabiają.  Bo kto robi niskie i wąskie drapaczki na których kot nie może się nawet wyciągnąć, czy testuje je na ludziach? Drapak powinien być szeroki, masywny i służyć przede wszystkim naszym pupilom, a nie nam.

 

drapaki drapak dla kota

Czym więc odróżniamy się od konkurencji?

  • liny wykorzystywane w naszych drapakach są najwyższej jakości i gatunku ich średnica to od 12 do 18 mm! (konkurencyjne liny są w przedziałach 6-8mm co znacznie skraca ich żywotność).
  • jako jedyni na rynku oferujemy tylko duże drapaki, dla dużych kotów. Najmniejszy drapak w naszej ofercie ma aż 96 cm wysokości i ponad 19 cm średnicy! Największy może mieć ponad 2 metry i 29 cm średnicy!  
  • tuleje użyte w naszych drapakach maja minimalnie 17 cm  średnicy  (najwęższy model ), a grubość ścianek to minimalnie 12 mm dzięki czemu są niesamowicie wytrzymałe. Konkurencyjne firmy sprzedają swoje drapaki wykorzystujące tuleje o znacznie mniejszej średnicy oraz ściankach o grubości zaledwie 3-4 mm, przez co takie rozwiązania są niezwykle podatne na uszkodzenia i wgniecenia.
  • nie stosujemy tulei (mocowań) plastikowych czy listewek wewnątrz tulejowych (spotkaliśmy się kilkukrotnie z takimi rozwiązaniami) trzon naszego drapaka jest wykonany z mocnej płyty MDF o wysokości od 6 do 10 cm w zależności od rozmiaru drapaka.
  • nasze podstawy to tylko płyty MDF (nie wykorzystujemy płyt wiórowych które mogą pękać i łamać się) o grubości od 25 mm do 40 mm w zależności od modelu drapaka.
  • wykorzystujemy materiały tylko najwyższej jakości
  • zapomnij o dokręcaniu śruby mocującej trzon drapaka oraz o rysowaniu podłogi wystającymi metalowymi elementami. Nasze drapaki nie rysują podłogi i nie wymagają ciągłego dokręcania luzujących się śrub.
  • dbamy o twój czas i wygodę, dlatego nasze drapaki wysyłamy już złożone – wystarczy je rozpakować i ustawić w dogodnym miejscu.

Dzięki powyższym rozwiązaniom nasze drapaki, to solidne, stabilne, a przede wszystkim wieloletnie konstrukcje dające naszym pociechom sporo radości i relaksu! Wszystkie rozwiązania poparte są wieloletnimi obserwacjami naszych pupilów, bo to one są najlepszymi testerami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do zakładki kontakt.