O nas

drapak dla kotaRoyalCat powstał z myślą o kotach. Jesteśmy właścicielami dwóch pieszczochów, których arystokratyczna natura stała się dla nas inspiracją. Inspiracją do tworzenia jakości na miarę królewskiego kota, takiej która podbija serca.

Koty są naszą ogromną radością i wielką  inspiracją, którą teraz chcemy się podzielić również z Wami.

 

Jak stworzyliśmy markę RoyalCat?

 

Będąc właścicielami dwóch Kotów, poszukiwaliśmy jakości. Wiedzieliśmy, że szukając dla nich wyposażenia, chcemy mieć to, co zaakceptują i polubią. Chcieliśmy mieć pewność, że to z czego będą korzystać będzie wytrzymałe i solidne.

Kiedy koty były malutkie miały inne potrzeby. Osiągając dorosłość, zmieniły się ich potrzeby. Zabawy i harce dwóch dużych kotów stały się podpowiedzią zmiany wyposażenia przede wszystkim zmianą drapaka, który rozniosły na strzępy – wtedy, pojawił się problem. Na rynku nie było drapaków, które spełniałyby oczekiwania naszych pupili. Większość drapaków była po prostu za lekka. Niestabilne konstrukcje i słabe liny niweczyły radość z drapania. Nie o to nam chodziło. Nasze koty miały przecież dostawać to, co najlepsze.

Zrozumieliśmy, że z rynkiem drapaków coś jest nie tak. Nie ma na nim solidnych  konstrukcji w korzystnych cenach. Wystarczył szybki przegląd, by zrozumieć, że drapaki są szalenie drogie, albo bardzo tanie i marnej jakość. Skoro więc nie mogliśmy kupić właściwych drapaków, postanowiliśmy stworzyć je sami. Tak właśnie powstał RoyalCat.

RoyalCat stworzyliśmy z uwielbienia kociej natury. Ze zrozumienia potrzeb i charakteru kotów. Naszym Królewskim Kotom czyli Royalowi i Wifi chcemy dawać to, co najlepsze. Są częścią naszej rodziny. Cząstką nas i wiemy, że to samo do swojego kota czujesz również Ty.

Drapak dla kota – spokój dla Ciebie.

 

Drapaki RoyalCat to podstawowe wyposażenie kociego świata. Stworzyliśmy je, by zwierzaki miały miejsce, w którym mogą robić to, co kochają – drapać. To przecież ich naturalny instynkt. To nie tylko ścieranie pazurków, to również pozostawianie zapachów. Drapak to coś więcej…. Nie ważne czy to Lew czy mały Burasek. Koty muszą zaznaczać swoje terytorium, wtedy czują się jak u siebie. Drapak to podstawa dla domowego kota.  Trzeba pamiętać, że kot domowy nie ma zbyt wiele możliwości do gimnastykowania się, rozciągania mięśni i wspinania, dlatego należy mu zapewnić miejsce, które posłuży mu do tych celów. Te kocie wygibasy na drapaku to szalenie ważny element życia szczęśliwego kota. Mając w domu kociego zwierzaka, powinno się zapewnić mu wszystkie dogodności które ma kot żyjący na wolności. Drapiąc w meble on sam daje Ci odpowiedz na jego potrzeby. Drapak to miejsce z którego Twój kot ogląda świat z innej perspektywy niż tylko z podłogi. W naturze do tego posłużyłoby drzewo. Drapak dla kota to mnóstwo radości, ale również prawidłowy rozwój, ma mnóstwo zastosowań. Musi zatem spełniać kilka warunków. Musi być stabilny by konstrukcja się nie przewracała, musi być dostatecznie wysoki, aby Twój kot mógł się na nim porozciągać oraz powinien być na tyle solidny aby służył przez lata.

Powinien dawać Ci pewność, że zapewniasz swojemu Kotu to, czego wymaga jego arystokratyczna natura.

Gwarantujemy najwyższą jakość drapaków, a Twojego kota obsłużymy z królewskimi honorami. Zapewnimy sprawną obsługę, pomoc techniczną i szybką wysyłkę. Każdą nową serię drapaków przekazujemy naszym kotom do testów. Nie ma chyba lepszych specjalistów. Ich ocena jest niepodważalna, a zadowolenie Twoich kotów było, jest i będzie najważniejsze.